Malowanie dyżurki szpitala. Naprawa uszkodzeń, szpachlowanie i zmiana koloru. Malowane natryskowo, przy użyciu farby lateksowej z atestami higienicznymi. 

Malowanie hali magazynowej. Malowanie bezpośrednio na pustak, oczywiście po wcześniejszym gruntowaniu. Powierzchnia około 1200 m2, wysokość hali 11 m.


Malowanie kliniki w szpitalu w Łodzi. Praca polegała na naprawie uszkodzeń ścian, zakrycie odpowiednio dobraną farbą, plam trudnych do usunięcia, ze względu na charakter obiektu. Następnie pomalowaliśmy farbą lateksową, posiadającą atest higieniczny, do stosowania w placówkach służby zdrowia.


Malowanie budynku użyteczności publicznej. Prace polegały na usunięciu zacieków i naprawie uszkodzeń, powstałych w wyniku zalania. Następnie pomalowane farbą emulsyjną.


Prace wykończeniowe w nowo wybudowanym domu. Prace polegały na spoinowaniu sufitowych płyt GK. Zagruntowaniu ścian i sufitów preparatem gruntująco-mostkującym. Następnie pomalowaniu sufitów i ścian z odcięciem kolorów. Dodatkową usługą był montaż paneli podłogowych.


Malowanie korytarzy i sal w szkole podstawowej w województwie łódzkim. Prace rozpoczęliśmy od naprawy ubytków w ścianach, usunięciu starych lamperii. Pomalowaniu ścian i położeniu nowej lamperii.